Оплата і доставка

Мінімальна сума замовлення при передоплаті – 100 грн.
Мінімальна сума замовлення при наложенному платежі – 150 грн.

Варіанти оплати :

  1. Передоплата на картку ПриватБанк (номер картки і суму оплати висилаємо після обробки вашого замовлення і узгодження всіх деталей. Увага!!! Не оплачуйте своє замовлення до того часу,поки наш менеджер не зв’яжеться з вами по телефону!!!!)
  2. Наложений платіж – оплата замовлення у відділення пошти при отриманні посилки (всі витрати за цю послугу оплачує покупець по тарифах пошти. Оплата за повернення коштів залежить від суми замовлення і складає (крім суми доставки) для Нової пошти – 20-30 грн , Укрпошти – 10 грн)

Увага!!!! При передоплаті на картку ПриватБанк ми висилаємо посилку лише після надходження коштів на наш рахунок, якщо замовлення оплачено до 13 год – ми висилаємо посилку в день оплати, якщо після 13 год – на наступний робочий день.
Якщо протягом 2-х днів ви не оплатили своє замовлення – ми розформовуємо його і продаємо відкладений вам товар.
Будь ласка, не оформляйте своє замовлення, якщо ви не впевнені що воно вам потрібно і чи зможете його оплатити протягом 2-х днів!!! Обробка вашого замовлення – це велика праця!!!

Варіанти доставки:

Ми працюємо лише по Україні!!!

  1. Нова пошта. Сума доставки – від 35 грн. Час доставки 1-3 дні
  2. Укрпошта. Сума доставки – від 20 грн. Час доставки – 1-5 днів
  3. Видача «з рук в руки» для жителів Івано-Франківська тимчасово відсутня, але можна обговорити індивідуально,якщо у вас є можливість приїхати в кінець с.Угорники. (якщо такої можливості немає – відправляю поштою по місту)

Увага!!! Ми не несемо відповідальності за пошкодження товару при перевезенні, тому , якщо ви побачили пошкодження зовнішнього вигляду коробки – одразу фіксуйте це при отриманні і звертайтесь до перевізника.

Графік роботи:

Обробка замовлень
Понеділок-П’ятниця : 9.00 – 18.00 год
Субота і Неділя :вихідні дні

Відправка замовлень
Понеділок-П’ятниця :15.00 – 16.00 год
Субота-Неділя: відправок немає

Дорогі друзі!

У ЗВ’ЯЗКУ З ВЕЛИКИМ НАВАНТАЖЕННЯМ – ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ ЗАЙМАЄ ВІД 2х ДО 48 ГОДИН.

Мінімальна сума по передоплаті 100 грн, наложеним 150 грн. Замовлення на менші суми не будуть потрапляти в обробку. Величезне прохання: не оформляйте повторно замовлення, не змінюйте замовлення після затвердження з менеджером. Всі коробки вже упаковані.
Друзі ми любимо Вас але просимо: не витрачайте наш і ваш час, цінуєте тяжку працю!

Продовжити покупки